محل تبلیغات شما

Image result for €ØÙید سید Øباس اسماØیلی لواسان€€Ž

شهید سید عباس اسماعیلی

فرزند: سید رحمان

ولادت: 1339

شهادت: 1361/4/28

محل شهادت : کربلای غرب(جبهه نوسود)

مزار: گار شهدای افجه لواسان

پدرشهید:

اینها  انتخاب شده بودند که رفتند و شهید شدند،

آنان ادامه قافله عاشورا هستند.

.

وصیت نامه سرباز دلاور شهید سید عباس اسماعیلی

بسم رب الشهداء و الصدیقین»

با سلام و درود بر امام امت و درود و سلام به روان پاک شهدا و سلام و درود بر تمام رزمندگانی که در خط اول جبهه و چه در پشت جبهه به مبارزه مشغول اند و سلام و درود بر تمامی رزمندگان که با اعمالشان راه شهدا را ادامه می دهند و سلام بر پدر و مادر عزیزم که با صبر و استقامت، دیگران را درس زندگی می دهند. خدایا مرگم را شهادت در راه اسلام قرار ده، که مرگ در راه اسلام بالاترین افتخار است . خدایا اگر زندگی ما برای اسلام و جامعه ثمری نداشت لااقل مردنی عطا کن که برای جامعه و اسلام ثمر بخش باشد. خدایا جان ناقابل و ناچیز را به پیشگاهت تقدیم می دارم، شاید رستگار شوم . پدر عزیزم و مادر گرامی بدانید که من امانتی بودم در نزد شما، حال خدا را شکر کنید که امانتتان را به صاحبش بازگرداندید زندگی سراسر رنج و مشقت است.مخصوصاُ برای خانواده هایی که درصدد تربیت فرزندان خود هستند آن هم در رژیم گذشته.
می دانم برای بزرگ کردنم و تربیت کردنم رنج بسیار برده اید. انشاءالله از زحمت هایی که برایم کشیده اید راضی باشید مرا حلال کنید. از خدا می خواهم که شما را با بازماندگان صدر اسلام محشور کند از شما والدین گرامی و خواهران و برادرم و دیگر اقوام می خواهم که در مرگم لباس سیاه نپوشید، راضی نیستم. نمی گویم گریه نکنید ولی گریه تان برای غم از دست دادن من نباشد بلکه گریه تان خود حرکتی باشد برای ادامه راه شهدا، اما دوست دارم قبل از گریه با عملتان راه شهدا را ادامه دهید.

می دانم آرزوهای بسیار دارید اما بدانید رضای خدا مهم تر از آرزوی ما و شماست.

خود نیز مثل همه ی انسان ها آرزوهایی دارم اما آرزوی شهادت در راه خدا از دیگر آرزوهایم مقدم تر است . بار دیگر از خدا میخواهم که مرگم را شهادت در راه اسلام قرار دهد. ما برای آب و برای خاک نمی جنگیم برای آن می جنگیم که علی (ع) جنگید.

انشاالله خداوند متعال چنین علم و عملی به ما عطا کند. من افتخار می کنم که متعلق به خانواده ای هستم که همیشه در حال نبرد با منافقین بوده است. هر چند منافقین بهتان ها به شما زدند. اما نگران نباشد که خداوند در قران کریم در سوره نور آیه 10 می فرماید: همانا آن گروه منافقان که بهتان به شما مسلمین بستند، مپندارد  که ضرری به آبروی شما می رسد بلکه خیر و ثواب نیز خواهید یافت و هر یک از آن ها به عقاب اعمالشان خواهند رسید. و آن کس از منافقان که راس و منشاء این بهتان بزرگ گشته، هم او به عذابی  بسیار سخت معذب خواهد گشت.

در اینجا لازم می دانم از برادرعزیزم جناب آقای سید ابراهیم قوامی تشکر کنم که اگر راهنمایی های ایشان نبود نه تنها من بلکه اکثر مردم افجه )لواسان( طعمه منافقین می شدند  امیدوارم ایشان زحمتهایی را که برایم کشیدند راضی باشند انشاالله ایشان برای هدایت نسل جوان بیش از پیش وقت صرف کنند»

مقداری کتاب دارم آنها را به کتابخانه ولی عصر افجه هدیه کنید. مقداری پول در بانک به مبلغ پنج هزار تومان آ ن را به حساب جهاد سازندگی بریزید. اگر ساعت مچی ام به دستتان رسید آن را در راه خدا بدهید.

در پایان از برادرم محسن می خواهم که برای پدر یار و غمخوار و همچنین عصایی باشد و در تمام  اوقات یار پدر و مادر باشد. صبر داشته باش و تقوا پیشه کن و کارهایت را نظم بده و شغلی انتخاب کن که ثمر بخش برای انقلاب و جامعه باشد. در صورت امکان در افجه دفنم کنید و اگر نشد در هر کجا که باشد فرقی ندارد باید عملتان نیکو باشد. اگر جسدم به دستتان نرسید ناراحت نباشید و می دانم در آن صورت می گویید چیزی را که در راه خدا دادیم پس نمی گیریم.

خداوند فرج امام زمان (عج) را برساند و ما را از منتظران قرار دهد.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار، از عمر ما بکاه و به عمر او بیفزا»

آزاده علی اکبر ابوترابی

دانشجوی شهیدمحمد قاضی زاده

شهید سید احمدرضا محسنیان

راه ,خدا ,اسلام ,سلام ,شهادت ,سید ,در راه ,را به ,و سلام ,می دانم ,و درود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها